سبد خرید 0

نحوه بازگشت کالا

10 / 10
از 1 کاربر

 در راستای حمایت از خریداران عزیز و ایجاد فضایی امن، شرایط و قوانینی از سمت شرکتهای گارانتی کننده جهت تعویض یا مرجوع نمودن کالای خریداری شده تعیین گردیده لذا خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمایید

 

1 : انصراف از خرید

در صورت انصراف  پس از دریافت کالا، نهایت تا 7 روز بعد از تاریخ صدور فاکتور فرصت دارید به فروشگاه اطلاع دهید.تا در صورت باز نشدن پلمپ کالا و بسته بندی فروشگاه اقدامات لازم جهت مرجوع کردن انجام شود.

توجه داشته باشید اقلام زیر شامل این شرایط نمیگردند:

هارد دیسکها - انواع درایو نوری - سی پی یو - پرینتر - اسکنر - کارتریج پرینتر

 

2 : مغایرت کالای تحویلی با سفارش

درصورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت داشته باشد میبایست ظرف مدت 24 ساعت بعد از دریافت کالا به فروشگاه اطلاع دهید . در صورت تایید کارشناسان مربوطه کالا تعویض می گردد و هزینه ارسال مجدد آن به عهده فروشگاه میباشد در صورت عدم تایید،  کالا به مشتری بازگردانده می شود و هزینه آن متوجه خریدار است.

 

3 : وجود اشکالات فنی

پس از تحویل در صورتی که کالای تحویل شده دارای ایرادات فنی باشد می بایست ظرف مدت 7 روز بعد از صدور فاکتور  به فروشگاه  اطلاع دهید تا کالا با هماهنگی فروشگاه جهت بررسی مرجوع شود.

در صورت تایید کارشناسان کالای مذکور تعویض میشود و هزینه ارسال به عهده فروشگاه می باشد در غیر اینصورت همان کالا به مشتری عودت می گردد و کلیه هزینه های ارسال به عهده خریدار می باشد . توجه داشته باشید کالاهایی که دارای ایرادات ظاهری از قبیل شکستگی – خط و خش- مشکلاتی که در اثر استفاده ناصحیح ایجاد شده باشند- کارت گرافیکهایی با بایوسهای تغییر یافته –هارد دیسک – پرینتر – اسکنر- پردازنده های اینتل – مانیتورهای دارای تعداد پیکسل سوخته زیر استاندارد سازنده شامل این بند نمی باشند.

 

4 : آسیب کالا در اثر حمل و نقل

آسیب در اثر حمل و نقل باید طی 24 ساعت بعد از تحویل کالا به فروشگاه اطلاع داده شود. در صورت مشهود بودن آسیب قبل از تحویل کالا خریدار می تواند از تحویل گرفتن خودداری نماید تا برای بررسی به فروشگاه عودت گردد. هرگونه آسیب در اثر حمل و نقل به عهده شرکت حمل و نقل کننده می باشد.

کالاهای آسیب دیده باید به همان شکل و با تمام متعلقات جهت بررسی به فروشگاه عودت گردد.

 

5 : اتمام موجودی 

در صورت اتمام موجودی وجه کالا برای خریدار مسترد می گردد.

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()